Om oss

Energioptimering Norden AB startades av Mikael Skoog och Jonas Malmström och är idag ett vvs- och kylföretag med 10 anställda. Med blandad kompetens så kan vi lösa våra kunders problem, med en ung och frisk anda välkomnar vi nya utmaningar.

Idag så är vi verksamma i Göteborg, Borås och Varberg och inte minst allt där emellan.  Med fokus på kvalitet och hållbarhet ökar förfrågningar inom områderna kyla, värme och vvs.

Jonas Malmström

Projekt & Försäljning

jonas@eoptimering.se

Emelie Alvrén

Ekonomi

ekonomi@eoptimering.se

Nicklas Rabén

Tekniker

nicklas@eoptimering.se

Eric Wernstrand

Tekniker

eric@eoptimering.se

Please reload

Mikael Skoog

Serviceledare

mikael@eoptimering.se

Tommy Malmström

Felanmälan & Administration

tommy@eoptimering.se

Daniel Karlsson

Tekniker

daniel@eoptimering.se

Ersuan Jasari

Tekniker

ersuan@eoptimering.se

Mikael Steffner

Tekniker

mikael.steffner@eoptimering.se

Please reload

Våra tjänster

- Projektering

- Dimensionering

- Energioptimering

- Installation

- Service

- Underhåll

Öppettider

Mån - Fre: 7.30 - 16.30

Jour: 24/7

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle

Kontakta oss

Göteborg:

Gruvgatan 2, 421 30 Västra Frölunda

031-122252

0301-770050

info@eoptimering.se

© 2018 Energioptimering