• Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle

Våra tjänster

Göteborg:

Gruvgatan 2, 421 30 Västra Frölunda

031-122252 

Borås:
Nybrogatan 9, 503 31 Borås
033-100611

Mark:
Friared Ekhaga, 511 98 Hyssna

0301-770050

info@eoptimering.se

Kontakta oss

- Projektering

- Dimensionering

- Energioptimering

- Installation

- Service

- Underhåll

© 2018 Energioptimering

Mån - Fre: 7.30 - 16.30

Jour: 24/7

Öppettider

Om oss

Energioptimering Norden AB startades av Mikael Skoog och Jonas Malmström och är idag ett vvs- och kylföretag med 10 anställda. Med blandad kompetens så kan vi lösa våra kunders problem, med en ung och frisk anda välkomnar vi nya utmaningar.

Idag så är vi verksamma i Göteborg, Borås och Varberg och inte minst allt där emellan.  Med fokus på kvalitet och hållbarhet ökar förfrågningar inom områderna kyla, värme och vvs.

Jonas Malmström

Arbetsledare & Försäljning

jonas@eoptimering.se

Emelie Alvrén

Ekonomi

ekonomi@eoptimering.se

Claes Åhlbom

Försäljning Borås

claes@eoptimering.se

Nicklas Rabén

Tekniker

nicklas@eoptimering.se

Ludvig Åhlbom

Montör

ludvig@eoptimering.se

Per Ebenhardt

Montör

per@eoptimering.se

Please reload

Mikael Skoog

Arbetsledare

mikael@eoptimering.se

Tommy Malmström

Felanmälan & Administration

tommy@eoptimering.se

Daniel Karlsson

Tekniker

daniel@eoptimering.se

Bo Ekman

Tekniker

sebastian@eoptimering.se

Mikael Steffner

Montör

mikael.steffner@eoptimering.se

Please reload